Kümesim ve Kuşlarım
Özel Resimler
Sizin Kuşlarınız
Sahiplendirilecek
Kanaryalar

Irklar ve cinsler
Kuş Sesleri
Beslenme
Üretim
Hastalıklar
Yarışma bilgileri
Makaleler
Sıkça sorulan sorular
İlanlar
Linkler
İletişim
Anasayfa

kanarya kaç yaşına kadar yaşar

Doğadaki ortalama ömrü 7 sene civarındadır. Kafeslerde bakılan ve düzenli beslenen sağlıklı kanaryalar 10-14 yıl arasında yaşayabilirler.

Sonraki 5 Soru
- Genelde bu tip sitelerde site sahipleri kendileri ile ilgili detaylı bilgi verirler. Ancak sizin sitenizde kendinizle ilgili bir bilgiye rastlayamadım.Mesleğiniz ve kanarya ile ilginizin başlama yılı ve nedenleri hakkında aydınlatırsanız sevinirim.
- fıle fancy kanarya hakında hiç biryerde bilgi yok bir çif var ne besledigimizi daha iyi ögrenmek için bilgi istiyorum
- Ben bir tane 1,5 yaşında bülbül ötümlü belçika kanaryası aldım. Ötümü oldukça iyi ve çok güzel. Kuşun tek başına olması nedeniyle zamanla nağme sayısı azalırmı? Başka bir sorumda hangi yaştan sonra veya yaşa kadar nağmesini kaset dinleterek değiştirebilirim. Şimdiden teşekkürler.
- malınua kuşlarına kaset dinlettirirsem faydası olurmu.
- kanarya yavrularının kabuğu kırıp çıkmasını kolaylaştıran ılık suya batırıp çıkarma olayı sırasında elle yumurtanın tutulmasını anne kanarya hissederek o yumurtayı dışarı atma gibi bir risk varmıdır.Ben bazı kuşların yumurtalarının elle temas ettiğinde üzerine oturmadıkları veya yuvadan dışarı attıklarını duymuştum. Teşekkürler

Liste başına dön
Eposta adresinizide yazarsanız sorularınız cevaplanacaktır.
Eposta Adresiniz