Kümesim ve Kuşlarım
Özel Resimler
Sizin Kuşlarınız
Sahiplendirilecek
Kanaryalar

Irklar ve cinsler
Kuş Sesleri
Beslenme
Üretim
Hastalıklar
Yarışma bilgileri
Makaleler
Sıkça sorulan sorular
İlanlar
Linkler
İletişim
Anasayfa

bir erkek iki dişi kanarya yı eşe atacağım.ilk yuvadan yavrular çıkıp dişi tekrar yumurtaya yattığı zaman erkek kanarya yavrulara bakmaya başlar bu arada ikinci dişi kanaryayı yavrularla birlikte farklı bir kafese eşleştirmek için atmam doğru olur mu?

İşleyiş aşağıdaki şekilde planlanırsa en ideal olur.. ilk dişi 4 yumurtasını tamamlayıp yatmaya başladığında erkeği yanından alıp diğer dişinin yanına atabilirsiniz.. diğer dişide yumurtaya yatmaya başladığında onun yanından da alıp erkekği dinlendirebilirsiniz... yavrular 11 günlük olduğunda ilkdişinin yanına tekrar erkeği koyabilirisiniz.. yavrulara 20. günden sonra erkek bakmaya dişide tekrar yuva yapmaya başlar.. ve yumurtlar.. yavrular yem yemeye başladığında erkekle birlikte dişinin yanından alınır. erkek diğer dişinin yanına koyulur..

Sonraki 5 Soru
- merhabalar benim gloster bir dişi kanaryam var. sol ayağında bir şişlik oluştu ve daha sonra sol parmağı kuruyarak düştü. şişlik hala var ama kanarya hasta değil acaba ayağının tamamında ve parmaklarında devam edebilecek bir problem varmıdır.teşekkürler.
- ayagında her marka olan kanarya cinsmidir
- malina kuşları ana tüylerini attıktan nekadar sonra ötüme geçer
- kusun tirnagi kesilirmi
- YAVRU KUŞLAR KAÇ AYLIK OLUNCA YUVADAN AYRILIR VE ÇİFTLEŞMEYE HAZIR OLUR

Liste başına dön
Eposta adresinizide yazarsanız sorularınız cevaplanacaktır.
Eposta Adresiniz