Kümesim ve Kuşlarım
Özel Resimler
Sizin Kuşlarınız
Sahiplendirilecek
Kanaryalar

Irklar ve cinsler
Kuş Sesleri
Beslenme
Üretim
Hastalıklar
Yarışma bilgileri
Makaleler
Sıkça sorulan sorular
İlanlar
Linkler
İletişim
Anasayfa

dişi 4 adet yumurtladı. dişi çok büyük kaka yapıyor. yiyecek olarak ne vermeliyim. bir de erkek hiç ötmüyor. cik bile demiyor. napmalıyım

Endişe edecek birşey yok.anlattığınız şeyler gayet normal. Erkeği dişinin yanından ayırmaycaksan. normal yemlerini vermen yeterli. arada bir yeşillik ver (haftada bir).. çok kuvvetli besinler erkeğin dişiyi rahatsız etmesine yol açar. Yavrular çıktıktan sonra sitemin beslenme ve yavru bakımı kısımlarını incelersen orada çeşitli mama tarifleri var ister onları uygularsın istersen hazır mama alırsın.. aldığın veya hazırladığın mamalara haşlanmış yumurta mutlaka ilave et.

Sonraki 5 Soru
- gerçek ötüm harikası harz oldugu halde malinua türkiyede çok yaygın.sorun türkiyede gerçek roller çok az roller diye satılanlar melezleşmiş görüntü roller ötüm birşeye benzemiyor. melodi yok.gerçek rolleri melezleştirmemek için neler yapmalıyız.SELAMLAR CELAL GÖRGÜL
- tahta kafesin bit yapıp yapmadıgını soruyorum yaparsa önlemı nedır?
- kanaryalara renk vermesi için kullanılan quikon marka bir ilaç var fakat nasıl ve ne sıklıkta kullanılacağı hakkında fikrim yok bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz.Teşekkür ederim.
- bir erkek iki dişi kanarya yı eşe atacağım.ilk yuvadan yavrular çıkıp dişi tekrar yumurtaya yattığı zaman erkek kanarya yavrulara bakmaya başlar bu arada ikinci dişi kanaryayı yavrularla birlikte farklı bir kafese eşleştirmek için atmam doğru olur mu?
- merhabalar benim gloster bir dişi kanaryam var. sol ayağında bir şişlik oluştu ve daha sonra sol parmağı kuruyarak düştü. şişlik hala var ama kanarya hasta değil acaba ayağının tamamında ve parmaklarında devam edebilecek bir problem varmıdır.teşekkürler.

Liste başına dön
Eposta adresinizide yazarsanız sorularınız cevaplanacaktır.
Eposta Adresiniz