Kümesim ve Kuşlarım
Özel Resimler
Sizin Kuşlarınız
Sahiplendirilecek
Kanaryalar

Irklar ve cinsler
Kuş Sesleri
Beslenme
Üretim
Hastalıklar
Yarışma bilgileri
Makaleler
Sıkça sorulan sorular
İlanlar
Linkler
İletişim
Anasayfa

yuva kafese nezaman konulmalıdır çiftleştikten sonramı öncemi

Yuva kafese dişi kuş kağıt parçaları ile oynamaya başladığında koyulmalı, dişi yuvaya parçalar taşımaya başladığında erkek kuşun kafesi birbirlerini görebilecekleri ve tel arasından ulaşabilecekleri mesafeye getirilmeli ve duruma göre birkaç saat veya 1-2 gün sonra bir araya atılmalıdır.

Sonraki 5 Soru
- bir erkek kanaryayı ıkı dısı ıle cıflestırebılırmıyım erkek ve bır dısı suan eslestı yumurtaları var.dıger dısının yanına ne zaman atmalıyım?tek kalan dısı yavrulara saglıklı bakabılırmı?verımlı olurmu?
- ben 1 yıldan beri yorkşahir üretimi yapmaya çalışıyorum.fakat nedendir bilmiyorum aldığım yavrular dik yani gösterişli olmuyorlar.not anne ve baba tam aksine çok gösterişliler.ne yapmam gerekiyor
- Güvercinlerde ve tavuklarda olduğu gibi kanaryam sıkça başını yukarı tam çevirerek dengesini bozuyor, beslenme ve diğer davranışları normal.Bu bilinen bir hastalıkmıdır? tedavisi varmı?Bulaşıcı olabilirmi?
- meraba.ben izmitten fatih.bir hafta önce gri bülbül ötümlü bir kanarya aldım.nağmeleri çok hoş.televizyonlu odadayız.acaba nağmelerinde bir değişiklik olur mu.ikinci sorum da özel besleme tarzı varmı?üçüncü sorum ise beyaz bir dişiyle çiftleştirsem beşiktaşlı bir yavru elde edebilirmiyim.
- dişi 4 adet yumurtladı. dişi çok büyük kaka yapıyor. yiyecek olarak ne vermeliyim. bir de erkek hiç ötmüyor. cik bile demiyor. napmalıyım

Liste başına dön
Eposta adresinizide yazarsanız sorularınız cevaplanacaktır.
Eposta Adresiniz