Kümesim ve Kuşlarım
Özel Resimler
Sizin Kuşlarınız
Sahiplendirilecek
Kanaryalar

Irklar ve cinsler
Kuş Sesleri
Beslenme
Üretim
Hastalıklar
Yarışma bilgileri
Makaleler
Sıkça sorulan sorular
İlanlar
Linkler
İletişim
Anasayfa
SAHİPLENDİRİLECEK KANARYALAR
 

Lütfen Okuyun.

Öncelikle kuşların görmeden satın alınmasının doğru olmadığı kanaatimi belirtmek isterim. Eğer imkanınız var ise satın almadan önce gelip görmenizi önemle tavsiye ederim. Buna rağmen verdiğim bilgiler ve resimle yetinerek almayı düşünüyorsanız ve damızlık olarak kullanmak üzere anne babalardan alacaksanız tüye girmeden yada tüydeyken alın böylece aratüy yapmasının önüne geçersiniz. Kuş yeni geldiği ortama uygun tüy değiştirir;

  • Beğendiğiniz ve almak istediğiniz kuşların bilgilerini telefon numaranızı, hangi şehirde olduğunuzu bana mail veya telefon ile bildiriniz.
  • En kolay teslim alabileceğiniz şekli belirtiniz. (İstanbul da size ulaştırabilecek bir tanıdık veya bulunduğunuz yere gelen tanıdık bir otobüs firması)
  • Yeni yasaya göre otobüs ile kuş yollamak zorlaştığından üç kuşa kadar olan gönderilerde otobüs şöförünün kuşla özellikle ilgilenmesi için verilecek 10,00 YTL ödeme ile birlikte hesaba yatacaktır. Otobüsün veya şöförün telefonu alıcıya bildirilecektir.
  • Size kuşu en sağlıklı bir şekilde ulaştırabilecek şartlar sağlandığında ödeme belirtilen hesap numarasına yapıldıktan sonra kuşlar gönderilecektir.
  • Çok istisnai durumlarda yavru kuşların cinsiyet belirlemelerinde yanılmalar olabilir. Gönderilen yer uzak olduğu takdirde bunun değiştirilmesi mümkün olamıyacaktır.

 

 
 

KATEGORİ

AL MOZAİK

BAKIRİ

GLOSTER

HOLLANDİS

İZABELLER

KIRMIZI TOPAZ MOZAİK

SARI AGATH MOZAİK

SARI MOZAİK

SARI OPAL MOZAİK

SARI TOPAZ MOZAİK

TİMBRADO

YORKSHİRELER